Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés
felhasznalo0780 nevű felhasználó kérdése:

Tudnátok forrásokat ajánlani nekem, amelyek segítségével gyakorolhatnám a németet?

Úgy állok, hogy németül tanulok, és bővítem a szókincsemet, illetve a nyelvtannal is jól állok, viszont nem tudom, honnan mely könyveket lenne érdemes elolvasni/ műsorokat, vlogokat stb.(hanganyagok ajánlásáért különösen hálás lennék!) volna érdemes meghallgatni, hogy egyre folyékonyabban menjen a dolog. Ebben szeretném tanácsotokat kérni, előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: német, nyelv, gyakorlás, hanganyag

aug. 14. 12:09  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok olyan tanácsokat, tanulási technikákat, videokat, weboldalakat, könyveket. Stb-ket adni amely segitségével könyebben megtanulhatnék egy idegen nyelvet (lehetőleg angólt)?
Tudtok olyan Google Play Áruházból letölthető applikációt, amely segítségével barátokat lehet szerezni? Tehát nem párkapcsolati ismerkedés érdekel, hanem különböző emberekkel...
Miért tiltják ki innen azokat az embereket, akik ezen oldal segítségével próbálnak új barátokra szert tenni?
Miért baj, ha valaki a GyK segítségével próbál ismerkedni?
A torrent segítségével higyan tudok letölteni dolgokat?
Keppel kereses a neten? Telefonon szeretnek egy kep segitsegevel utana keresni valaminek, de hogyan lehet megoldani?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!