Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség egy középfoku...

Mi a különbség egy középfoku és felsőfoku angol nyelvizsga között?

Figyelt kérdés
Cím

2019. aug. 15. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy az egyik középfok, a másik felsőfok.

Most komolyan erre milyen választ vársz??? :D

2019. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Tapasztalatom szerint nagyon kevés. Plusz egy év tanulás.
2019. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Nyilván a nehézségre és az esetleg eltérő feladatokra gondoltam :D olyasvalaki aki megszerezte mindkettőt biztosan meg tudja állapítani a különbséget.
2019. aug. 15. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A feladatok típusa általában ugyanaz, a nehézségi fok az, ami eltérő.
2019. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Foleg a szokincs. Nagyon jo szokincs kell ahoz hogy megcsinald
2019. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az angol tanárom mindig is azt mondta, hogy az angol alapfokról középre eljutni könnyű, de a közép és felső között már óriási a különbség. Én ugyanezt tapasztaltam. Sokkal több szót kell megtanulni, ráadásul a nyelvtan is már bonyolultabb: olyan igeidőket is meg kell tanulni, amit az angolok se használnak szinte soha. Nekem 14-15 a felsőfokban az új témák voltak a nehezek, el kell tudni beszélgetni a politikáról, társadalomról, egyetemről, párkapcsolatokról, vallásokról, globális problémákról egy olyan életkorban, amikor az embernek még nem nagyon van rálátása. De nem kivitelezhetetlen, csak oda kell tennie magát az embernek hozzá.


25/N

2019. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én főleg a szókincsben láttam csak eltérést, nyelvtannál annyira nem tűnt fel. Közép és felsőfokú vizsgát is a dexamnál csináltam, a típusfeladatok megegyeztek.
2019. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Komolyabb szokincs, osszetettebb szovegek, melyebb tarsalgasi temak jelentik fokent a kulonbseget.
2019. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!