Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű angol érettségin...

Emelt szintű angol érettségin mennyire nehéz elérni a 60%-ot?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyetemre menni, de sajnos nincs nyelvvizsgám, ezért arra gondoltam, megpróbálom az angol emeltet, valaki szerezte már meg így? Mennyivel nehezebb a közép szintnél? Köszi

2019. aug. 29. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Don’t you worry, little friend. It will be easy as cake, just as long as you can understand what the fuck is written on that paper. Believe in yourself, others will not.
2019. aug. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon nehéz, mert nem tudok angolul
2019. aug. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha a nyelvtan meg van akkor semennyire, ha megprobalsz maxolni akkor szobelin mar csak par mondat kell es meg van :)
2019. aug. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
2018ban érettségiztem angolból emelt szinten, nem volt túl bonyolult, simán meg lehet csinálni. Én spec nem készültem rá semennyit mert úgy voltam vele, hogy az angol tudásom nem akkor tudás ha készülök és azért tudom csak a vizsgára, hanem ha tartósan tudom és erre már nem kell készüljek.
2019. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!