Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tenyleg nincs Debrecen közeléb...

Tenyleg nincs Debrecen közelében egy jó nemet nyelvsuli sem?

Figyelt kérdés

Debrecen es Békéscsaba jöhet szóba egyedul a lakhelyem miatt. Ha nem vesznek fel egyetemre Pestre akkor meg vagyok lőve nyelvtanulas szempontjából. Kerestem volna neten nyelvsulikat amik intenzivek, ertsd nullarol tudom kezdeni, nem kell ra felevet varni hogy induljon egy kurzus, es mehessek minden nap, vagy majdnem minden nap. De csak ilyenek vannak hogy katedra meg euro, amik kb. mindenki szerint rosszak, semmit nem ernek. Es lutri is mivel csak egy némely tanár rud igazan tanitani es tudja is a nyelvet.

Valakinek barmi velemeny Debrecen kozeli nyelvsulikrol ahol lehet intenziven nemetet tanulni? :(


2019. szept. 1. 15:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!