Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy hónap és nyelvvizsga...

Egy hónap és nyelvvizsga hogyan készüljek rá? (B2 complex)

Figyelt kérdés

A vizsga könyvet már végig vettem magán tanárral és egy problémám van de az nagyon az pedig a beszélgetős rész. Egyszerűen nem megy értek mindent amit mond a tanár reading listening writing részek mennek nagyából de az oral topic egyszerűen nem nem tudok összerakni több összefüggő mondatot és nemtudom hogyan fejlesszem magam mivel nem tudok senkivel sem komunikálni angolul. Szinten tartom magam filmek nézésével ( angolul angol felirat) olvasással(szintén anglolul) és ezekből jó kiss passzív angol tudást szereztem dee nem lesz meg a nyelvizsga ha nem tudok megszolalni

mivel tudnám fejleszteni az aktív angolomat?



2019. szept. 3. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess magaddal. Én rengeteget gyakoroltam zuhanyzás utazás közben.
2019. szept. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

Itt szerintem vannak jó ötletek minden részhez:

[link]


De telefonra is vannak alkalmazások, ahol beszélhetsz-chateletsz más anyanyelvűekkel. Pl. ő angolul, te meg magyarul tanítod őt. Csak találni kell ilyen személyt.

Ilyen app pl a: HelloTalk, Tandem, Speaky.


(Vannak ilyen gyakran használt kifejezések "pharse"-ek is amik segíthetnek, ha írsz egy emailt üzenetben ádküldhetek párat, ha lesz időm. Vagy interneten is rengeteg ilyen van.)

Remélem segít, jó sikeres nyelvvizsgát majd.

2019. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!