Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz az, hogy nem nehéz az...

Igaz az, hogy nem nehéz az angol/más külföldi nyelv csak jó tanár kell hozzá?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaz, a saját példámon okulva

Anno köszönni nem tudtam angolul, a nyelvvizsgára meg kijelentettem kerek perec, hogy lehetetlen

Szerencsére a legjobb haverom nagyon tehetséges angoltanár, 2 év alatt felhozott olyan szintre hogy elsőre letettem a nyelvvizsgát

2019. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 6 éve tamulom az angol nyelvet, heti 3 órában, sok tételt kaptam ami 1 oldalas kb, azt simán meg tudom tanulni, és a szavakat is, csak a nyelvtan nem megy kb egyáltalán, megtanulni megtudom a szabályokat, de az nem elég mert használni úgy nem igazán lehet, és nem nagyon magyarázza el a tanár hogy hogy is kéne használni, vagy lehet csak én nem értem :/
2019. szept. 8. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, akkor nem jó tanárral van dolgod

Ezek szerint nekem piszok szerencsém volt a gyerekkori haverommal :)))

Lehet beszélned kéne vele, hátha ő tud segíteni...jobb ötletem nemigen van, nyelviskolákról nem tudok nyilatkozni, neki se volt jó véleménye róluk

2019. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem igaz. Mindenkinek más az affinitása bármelyik tantárgyhoz, nem?

Mondjuk nagyon nem értelek. Mi az, hogy nem magyarázta el? Nincsen könyvetek? Nincsen neted? Ott ültél megnyugodva hat évig, hogy ja, én ezt a magyarázatot nem értettem?

2019. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!