Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan-Lingua nyelviskol...

Cosmopolitan-Lingua nyelviskola vélemény?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy oda jelentkezek, de a vélemények eléggé vegyesek erről a nyelviskoláról. Aki oda járt (tehát nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit hallott róla, vagy külsőleg mennyire "szimpatikus" neki), annak milyen tapasztalatai vannak? Ajánlanátok? Jól felkészít nyelvvizsgára? Milyenek a tanárok?

2019. szept. 13. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tény hogy nem jartam oda, de alaposan utana olvastam a pesti nyelvsuliknak, es ez az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Rosszat ugy igazából nem is hallottam rola, nem hogy azt hogy vegyesek lennenek a vélemények. Nem tudom honnan vettel ennyi rossz kommentet. Sztem 90%nak bevált az alapjan amit olvastam itt rola, plusz facen. Nekem szimpatikus, oda fogok jelentkezni ha lesz ra alkalmam.
2019. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezen az oldalon az enyémhez hasonló kérdéseknél találkoztam több negatív kommenttel, a facebook-on lévő vélemények alapján valóban több a pozitív visszajelzés. Még meggondolom, talán én is jelentkezem.
2019. szept. 13. 17:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Hm. A kérdés alatt mindig van hat "Kapcsolódó kérdések". Jelen esetben pont a Cosmopolitan és nyelviskola szavakhoz kapcsolódva. A hatból egyik sem negatív. Bár több üres. :) Látom, az egyiknél (amelyiknél négy fel van sorolva) én is beleszóltam, azt a gondolatot azért ajánlom figyelmedbe. Jártam egy nyelviskolába több kurzusra úgy, hogy egyik tanár isteni volt, a másik meg az elképzelhető legrosszabb tapasztalások egyike.
2019. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért, mi volt a baj azzal a rossz tanárral?

Mit tapasztaltál vele?

2019. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felolvasta az olvasmányt. Aztán felolvasta a leckéhez tartozó nyelvtani összefoglalót. Aztán felolvasta és megoldotta a lecke feladatait. Aztán hazamentünk. :D
2019. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Sztrogoff, mégis honnan kellene tudnom, melyik kérdésnél, melyik a te válaszod, amit annyira a figyelmembe ajánlasz? A válaszodat köszönöm, de az, hogy te jártál “egy nyelviskolába” nem ad igazán pontos információt, holott én nyomatékosan kértem, hogy csak az írjon véleményt, aki személyes tapasztalattal rendelkezik a Cosmopolitan-Lingua-ról.
2019. szept. 19. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:

"mégis honnan kellene tudnom, melyik kérdésnél, melyik a te válaszod"

Onnan, hogy amikor ezen kérdés alatt nézed a kapcsolódó kérdéseket, akkor emlékszel rá, hogy azt írtam, hogy "amelyiknél négy fel van sorolva", aztán számolsz, hogy melyik kérdésben van felsorolva négy nyelviskola. :D A második lépcsőként megnyitod azt, és láss csodát, ott is Sztrogoff néven szerepelek, hát az. :D A téma univerzális, nem kell pont a Cosmopolitan-Lingua tapasztalás ahhoz, azért írtam. :D

2019. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet nálam van a probléma, de én nem látok a kapcsolódó kérdéseknél a te leírásodnak megfelelőt... Én nem univerzálisan kérdeztem, hanem kifejezetten erről a nyelviskoláról, ahogy a kérdésemben is szerepel.
2019. szept. 20. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 4 tanfolyamot végeztem el a Cosmpolitanben, 2 angolt még 2016-ban és 2 németet 2018-ban. Én nagyon meg voltam elégedve vele, végig nagyon szuper tanáraim voltak, nagyon jó tempóban haladtunk. Minden kurzushoz jár +50 óra kommunikációs tréning, arra nagyon érdemes eljárni, még hasznosabb volt, mint maga a kurzus! Én a végén már csak arra jártam és úgy készültem az angol C1-re, ami elsőre meglett. Ugyanakkor az igazsághoz tartozik, hogy épp az én tanácsomra egy barátnőm is oda jelentkezett tanfolyamra és neki teljesen más tapasztalata volt. Ő egy olyan tanárhoz került, akivel én nem találkoztam, és ők nagyon nem haladtak, a tanáruk eléggé ellinkeskedte a dolgot. De aztán panaszt tett a csoport és a végére kaptak másik tanárt, aki már jó volt. Szóval nagyon tanár függő a dolog, de az biztos, hogy ha valamivel nem vagy elégedett, akkor szóvá kell tenni, mert a recepción amúgy nagyon kedvesek és segítőkészek és igyekezni megoldani az ilyen helyzeteket.
2019. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Angol intenzív tanfolyamra járok a Cosmopolitan nyelvsuliba Zoomon. A tanárnő (Enikő) fantasztikus: kedves, segítőkész és nagy tudású. Az ingyenes angol szóbeli tréningek is nagyon hasznosak (Ádám, Gabriel). A csoportom is szerencsére motivált. Úgy terveztem, csak Karácsonyig járok (középfok), de annyira jól megy most, hogy téli szünet után folytatom felsőfokig.
2020. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!