Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi időt szánjak az angol...

Mennyi időt szánjak az angol középfokú nyelvvizsgára való készülésre?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes,szeretném idén letenni az origos angol B2 szintű nyelvvizsgát,külön tanárhoz is járok,és szeretnék otthon is gyakorolni,de nem tudom hogy mennyit kellene erre gyakorolni mielőtt letenném.Egyébként elég jó vagyok angolból.Válaszaitokat előre is köszönöm!Szóismétlésért elnézést.

2019. szept. 14. 12:23
 1/1 anonim válasza:
Sajnos ezt csak te tudhatod, illetve a külön tanárod, hiszen így látatlanban senki nem tudja megmondani, hogy milyen szinten van a tudásod. Kérd ki a külön tanárod tanácsát, hogy szerinte hogy érdemes felkészülni és nagyjából mennyi időt kéne rászánnod, ő tudni fogja. Az origónak van fent a neten mintafeladatsor, illetve ha jól tudom könyvet is lehet kapni, amiben gyakorlófeladatok vannak, érdemes ezeket megpróbálni.
2019. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!