Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés
Az instám törölve lett 2 hete, kiposztoltam több oldalon is, mert kivàncsi voltam hány online barátot fog ez érdekelni. Természetesen azt kaptam amire számitottam, kb 5 ember kérdezte meg mi az új profilom neve akikkel napi szinten beszèlgetek és évek óta ismerek, persze a maradék netes barát látta a posztot de még csak meg sem kérdezték mi az új profilom neve annak ellenére sem hogy évek óta ismerjük egymást. Ezek a netes barátok, megismeritek egymást napokon át beszélgettek aztán eltűnnek, de ha szülségük van valamire vagy magányosak azonmal megtalálnak, ezért nincs értelme neten barátkozni, befejeztem csak annyi hogy az ilyen ember többet ne is irjon semmit

2019. szept. 14. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
My Insta was deleted 2 weeks ago, I posted on multiple pages because I was curious how many online friends you would be interested in. Of course I got what I expected about 5 people asking me what my new profile name is with whom I chat daily and have known for years, of course the rest of the net friends saw the post but they didn't even ask me what my new profile name was do we know each other. These online friends, you know each other, talked for days and then disappear, but if they have a birth or are lonely to find you, so it makes no sense to be friends on the net, I ended up just not having to write anything anymore
2019. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy amit az előző írt angolul van, de azért jó pár hiba van benne. Az üzenet így van helyesen:

My Insta was deleted 2 weeks ago, so I posted it on multiple pages because I was curious how many online friends would be interested in it. Of course I got what I expected: about 5 people asked me what my new profile name is with whom I chat daily and have known for years. the rest of the net friends saw the post of course, but they didn't even asked me what my new profile name is, regardless the fact we have known each other for years. These online friends... you know each other, talk for days and then they disappear. But if they need something or are lonely they will find you. All in all it makes no sense to make friends on the net. I am about to end my text, but before finishing I just want to tell you: people like this, don't write anything to me!

2019. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Wow, koszonom szepen! :)
2019. szept. 16. 01:50
 4/5 anonim ***** válasza:

"they didn't even asked me" - javitas: they didn't even ask me

:)

2019. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

>>Igaz, hogy amit az előző írt angolul van, de azért jó pár hiba van benne.<<


Nem mintha magyarul hibátlan lenne. Se központozás, se semmi. GT volt, ha valaki nem vette volna észre. Csak nem képzelitek, h barki is nekiall ezt lefele fordítgatni!

2019. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!