Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék nyelveket tanulni?

Szeretnék nyelveket tanulni?

Figyelt kérdés

Otthon szeretnék önállóan nyelveket tanulni, hogyan tudnék hatékonyan?

11.-es vagyok, azaz lassan érettségi(angolból idén megyek emeltre), a nyelvek alatt oroszt és egy latin nyelvet szeretnék(ezt még nem döntöttem el)

Szóval tudnátok segíteni, hogy hogyan álljak neki, miből és mivel tanuljak(nem biztos, hogy minden nap tudnék de egy fél órát mindenképp megpróbálnék szakítani rá)

Előre is köszönöm a segítséget!



2019. szept. 22. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél nyelvkönyv(ek)et, kövess anyanyelvieket vmilyen oldalon (pl.: YouTube) halgass azon a nyelven zenéket, nézz filmeket/sorozatokat az adott nyelven. Próbálj meg anyanyelviekkel ismerkedni neten, stb.

Egyszerre csak egy nyelvet kezdj el viszont, legalább 3 hónap eltérés legyen a két kezdés között.


Oroszból ha szeretnéd írok (szerintem) jó nyelvkönyveket és appokat. (De csak holnap, mert mindjárt elalszom 😂)

2019. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha írnál:)
2019. szept. 23. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!