Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Doulingo miért olyan népszer...

A Doulingo miért olyan népszerű alkalmazás?

Figyelt kérdés

Egy alapfokúra nem elég, általános iskola 1 osztályú szintén van az egész.

Rakd sorrendbe a szavakat.


"live", "i", "London"

Hűha :D


2019. szept. 25. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is tiszta vicc, s*art sem er az egesz :D
2019. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 chtt ***** válasza:
93%
Meddig jutottál el benne? Az angol nem ismerem, de azt tudom, hogy volt németes tanítványom használta, és nagyon jól haladt, persze készült órákra is meg foglalkozott másképp is a nyelvvel, de nem adta fel a duót, hogy hülyeség. A magam részéről az oroszba és az eszperantóba kezdtem bele kíváncsiságból, és ahogy haladsz előre, nehezednek a feladatok. Én végül azért adtam fel, mert mindkét nyelvnek gyakran felejthető az angolja... és be kell vallanom, egy idő után piszok unalmas. :)
2019. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az első részek nyilván ezen a szinten vannak. A Duolingo alapból arra való hogy nulláról tanuljon valaki nyelvet. Szóval az elején azt sem tudja hogy mi az a "i" vagy a "live" De persze lehet szinteket ugorni ha megcsinálsz egy tesztet, tehát nem kell sokat tökölni az elejével hogyha nem alapszinten vagy már.


Azért népszerű mert viszonylag "játékos", egyszerre akár több nyelvet tudsz tanulni, könnyű a használata, követheted azt hogy hol állsz, stb. És persze ingyenes. Természetesen egy nyelvvizsgáig nem fogsz eljutni csak az alkalmazás használatával, de jó alapokat ad.

2019. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Te se sokáig juthattál :D nekem most konkrétan olyanokat dobál, hogy "I wish there would be more discussion in the course". Ez már nem olyan könnyű. Ha pedig nem csak level 1-ig nyomsz egy leckét, hanem lejjebb is, akkor már konkrétan neked kell beírni a fordítást, nem összepakolni a szavakból.
2019. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett. Én a spanyolt tanultam vele, teljesen a 0-ról. Szerinted honnan kell kezdeni egy nyelvet tanulni?

Amúgy tuti nem vitted végig, mert akkor nem kérdezted volna ezt így meg.

2019. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Te a Level 1 -ben sem juthattál sokáig, ha angolban leírod ezt: "i"


Hűha:D XD XD XD

2019. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak leckék, el is mentem a végéig, ott se sokkal izmosabb és sok az ismétlés.
2019. szept. 26. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A végéig azt úgy érted hogy az utolsó leckékig vagy 1 lecke végére? Mert a vége felé a kurzusnak már vannak rendesebbek. Kb az összes igeidő meg a nyelvtan jó része benne van, azért ez már közel sem alapfok. A végén olyan témák is vannak hogy művészet, politika, üzlet stb.
2019. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan nyelven próbáld ki, ami teljes mértékben ismeretlen neked. Ne az angollal.
2019. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!