Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektek hol sikerült beszélgető...

Nektek hol sikerült beszélgetőpartnert találni angol szóbeli készségek fejlesztéshez?

Figyelt kérdés

Az sem gond, ha nem anyanyelvűekkel beszélhetnék. Több helyen írtam már embereknek, de egyszerűen nagyon sokan nem válaszolnak vissza. (iTalki, interpals)

Van valakinek valami konkrét tippje, hogy hol érdemes próbálkozni. Akár FB-csoport, bármi. Nagyon szeretnék beszélgetni, és gyakran látom, hogy mások is, de mégsem tűnik olyan egyszerűnek találni egy partnert.



2019. szept. 28. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Irasban vagy szoban szeretnel beszelgetni?
2019. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csakis szóban. Azt vettem észre, hogy írásban viszonylag könnyű a dolog. Akár egy külföldi kommentszekció is megfelelne erre a célre, ahol kis túlzással valamiféle beszélgetésre emlékeztető párbeszéd alakulhat ki.

Szóval szóban. :) Nagyon elmaradt a beszédkészségem az írásos készségeimtől. (Szóban C1-C2 között vagyok, jövőre tervezem megcsinálni a C2-t, de írásban sokkal inkább B2-es a nyelvtudásom.)

2019. szept. 28. 19:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Azaz fordítva. Írásban C1-C2, szóban B2.
2019. szept. 28. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Irasban szivesen beszelgettem volna veled, szoban kicsit nehezebben kivitelezheto a dolog, gondolom ezert is talalsz nehezen ehhez partnert:/
2019. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosan. Bár szerintem egy skype-beszélgetés nem az örögtől való. :) Elméletileg nem kellene, hogy nehéz legyen, csak sokan (magamat is beleértve) paráznak megszólalni.
2019. szept. 28. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
En kozel anyanyelvi szinten beszelem az angolt, ugyhogy nem parazok attol, ha hasznalnom kell a nyelvet, de ha mar valahogy, akkor inkabb eloben mint skypeon :)
2019. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!