Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvizsga árának vissza...

A nyelvizsga árának vissza igénylésének menete hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Tavasszal teljesítettem sikeresen komplex B2-es nyelvizsgámat (angolból), de eddig nem tudtam vissza igényelni az árát, viszont nem nagyon értem hogy kell.

Aki már megcsinálta, le tudná írni a menetét, esetleg privát üzenetet is írhat.

Köszönöm



2019. szept. 28. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt kinyomtatod, kitöltöd, és elpostázod. :-)

2019. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzőt kiegészíteném annyival, hogy utána vársz egy félévet, aztán egyszer csak a semmiből rajta lesz a pénz a számlátokon. Kommunikációban meg hasonlókban ne is reménykedj. ;)
2019. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Hova kell postázni? Személyesen nem adhatnám be? Az árpád hídnál a nyugdíj intézetbe nem lehet?
2019. szept. 28. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A linkelt dokumentum bal felső sarkában ott a cím. Ha jól hajtogatod össze, akkor még címezned sem kell, csak egy ablakos borítékot venned hozzá.
2019. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!