Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene nekem lefordít...

Valaki segítene nekem lefordítani egy kisebb francia szöveget?

Figyelt kérdés

Hiába lapozgatom a szótárt nem tudok egy értelmes magyar mondatot kihozni belőle.

A szöveg így szól: c'est bien de la protection des personnes des biens des moyens de production économique et de l'environnement qu'ils sont les gardiens.



2019. okt. 4. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Elküldöd a mondat elejét is?
2019. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez valóban a személyek, az értékek, a gazdasági termékek védelme, amelyeknek ők az őrzőjuk.


Nekem is hiányzik az elejről valami, de mondjuk kb. ezt jelenti. És néhány vesszőt is kihagytál, amitől kicsit homályos a mondat értelme.

Jó lenne tudni, kikről van szó.

2019. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kihagytam a környezetvédelmet, amelyet szintén ezek az emberek őriznek (vagy valami hasonló).

Tényleg írd le az egész szöveget, hogy ki tudjuk hámozni a valódi értelmét.

2019. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Putain, ça devait être vachement urgent!
2019. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár rájöttem,hogy mit jelent a szövegben.
2019. okt. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!