Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet tanuljam meg a...

Melyik nyelvet tanuljam meg a három közül? Német, Spanyol vagy Francia?

Figyelt kérdés
Angolt tanulom, azon kívül ez a három a legbeszéltebb nyelv Európában. Mindhárom nyelv tetszik, és nem tudom eldönteni hogy melyiket érdemes megtanulni. Itthon képzelem el az életem, de ki tudja mit hoz az élet, lehet hogy Berlinbe, Párizsba vagy Madridba fogok élni :D

2019. okt. 11. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A német a 2. leghasznosabb nyelv (mármint azt beszélik még nagyon sokan), utána a francia. A spanyol meg szép.

Nem vagyok nagy nyelvtudós, de úgy tudom a francia a legnehezebb.

Irigyellek, hogy így tudsz nyelvet tanulni. :D

2019. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolt és németet tanulom, neked a spanyol jobban tetszik. Szerintem hallgass bele mind 3 nyelvbe, olvass róluk kicsit, és amelyik a legszimpibb, azt válaszd. Ha van kérdésed, írj. 16.l
2019. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, az is számít hogy melyik a legkönnyebb, mert nulláról indulnék mindhárom nyelvből :D
2019. okt. 11. 18:17
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Amelyik szimpibb. A spanyolt amcsiban, a franciát Kanadában beszélik pluszban, a németet Hollandiában es Belgiumban. Szal amelyik tetszik, tényleg.
2019. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Német.
2019. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Némettel mész a legtöbbre.Rengeteg német multi van,Mo tele van német cégekkel,lehet,hogy te is pont egy ilyennél fogsz dolgozni.Németül beszélnek Ausztriában,Németországban és Svájcban is,de pl.Belgiumban,Hollandiában és Dániában is van jelentős német ajkú csoport.

Spanyolt Spanyolországban,illetve Amerika nagy részén beszélik.

Franciát Kanadában és Franciaországban,Belgiumban.

Német a leghasznosabb.Spanyol Amerikába nagyon jó.Francia meg a diplomácia nyelve

A legkönyebb a spanyol,a legnehezebb a francia.

2019. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#4-es, csak még annyit, hogy a spanyol nyelvet Latin- Amerikában beszélik (Brazília kivétel, ott a portugál egy dialektusa megy), ami kb. 300 millió lakos.
2019. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést már feltettem barátaimnak/ismerőseimnek is, és persze mindenki mást mondott! Hogy döntsek így? Saját megérzésből? Megsúgom hogy a szívem a Spanyol fele húz, de viszont a Német sokak szerint hasznosabb.
2019. okt. 11. 19:40
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a hasznosabb, amelyik jobban megfelel a céljaidnak... Hiába mondanám, hogy tanulj franciát, mert gyönyörű és kifejező nyelv, ha semmit nem akarsz kezdeni vele. Olyan meg nincs, hogy valamelyik nyelv könnyebb lenne. Azt könnyű tanulni, ami érdekel és élvezetet nyújt.
2019. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj spanyolt, ha arra húz a szíved. Megbánnád, ha olyat választanál, amit kevésbé szeretsz.
2019. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!