Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek valami nyelvtanulós...

Valakinek valami nyelvtanulós módszer?

Figyelt kérdés

A tudásom= a nullával szinte, passzív szókincsem van, azaz ismerem a szavakat csak a jelentésüket nem/ keverem, ugye suliba végig "tanultam" volt hogy jártam magántanárhoz is, oké hogy általános suliba 10/9x a portás volt bent velünk alsóba, felsőbe meg már alapok nélkül nem vágtam semmit, ekkor már elkezdtem magántanárhoz járni de az abbamaradt mindig, szakmát szépen elvégeztem, de ott az angol tanár hisztizett nagyrészt hogy neki így rossz meg ott tanít az apja is stb.., érettségin meg úgy sac/ kb el hülyültük az egészet, meg amikor érettségi előtti évbe már nem a magolás úgy 0,0% al működött, most pedig már dolgozok szóval szerintem japánul többet tudok mint angolul.., valakinek valami módszer, vagy angolon kívül könnyebben megtanulható nyelv?, egy alap egyetemhez szükséges kéne csak :'D


Nem késtem el szerintem csak 20 éves vagyok.



2019. okt. 12. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd - én külföldi nyelvet, csak gimibe tanultam igazán, az érettségi miatt.

Én viszont, úgy gondolom, hogy az adott nyelv tanulásánál, próbálj meg lépcsőzetesen megtanulni, gondolkodni az adott nyelven. Ilyen az, amikor van egy szituáció ábrázolva: megvan, hogy hogyan van az egész elmagyarázva - magyarul. Na most, az adott szituációt kell angolul elmagyarázni.

Tanuld meg helyesen az adott nyelv mondat szerkezetét, szavait és annak kiejtéseit.

Nem tudom, hogy ilyen tippek, máshol írva vannak-e, de én, ezeket tanácsolom neked. Sok sikert kívánok.

2019. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!