Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a fiverr.com...

Mi a véleményetek a fiverr.com oldalról?

Figyelt kérdés
Szövegek fordításával kapcsolatban

2019. okt. 12. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég hit or miss. Nem biztos hogy megkapod amit akarsz, de lehet tökéletes fordítást kapsz.
2019. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Átverős, adathalász oldal. Fél éve lassan hogy regisztráltam, kb. mindent vállalok (oda-vissza fordítás, lektor, miegymás), egészen pontosan 0 rendelésem volt (azaz amikor lett volna, azt írta "user can no longer be contacted", azaz nem engedte hogy kapcsolatba lépjek azzal aki rendelt volna tőlem). Erről ennyit, átverős csaló oldal.
2020. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnt fel hogy átverős oldal lenne, én egy éve regisztráltam. Eleinte csak kevés megrendelésem volt, ma már a jövedelmem felét behozza.


Ha vásárolni szeretnél, figyelni kell a véleményeket, hogy megfelelő személyt találj a munkára.

Az oldal tele van éhbérért dolgozó pakisztániakkal akik leverik az árakat a sárga földig, természetesen semmilyen minőségi munát nem adnak érte.


Ha eladsz, igazából nem tudnak átverni, mert előre fizetnek, a pénz nem veszik el semmiképp. Rengeteg lehetőséged van külön ajánlatokat tenni, borravalót kapni stb.


Nekem csak jó tapasztalatom van vele. Annyi nehézség van, hogy kicsit hosszú az átfutási idő, tehát a megkeresett pénzedet a következő hónapban kapod kézhez, de minél több ideje vagy fent, és több vásárlód van, idővel csökken ez az idő is!

2021. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!