Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz a felsőkokú angol...

Nehéz a felsőkokú angol nyelvvizsga? B2 ről mennyi idő?

Figyelt kérdés
A b2-hoz kepes mennyivel kell tobb, mit tanuljak, illetve ha a2-rol b2 re 10 honap volt, akkor b2 rol c1 re ha tobbet tanulok, eljuthatok 6honap alatt,?

2019. okt. 13. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vizsgatípustól függ
2019. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Cambridge pl. First es cae kulombsege
2019. okt. 13. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul egyatalán nem nehéz ha nem tudsz akkor nehez. Most nem ertem a kerdest. Ha valaki beszél egy nyelvet akkor tudja aki nem az meg minek megy nyelvvizsgázni
2019. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az erdekel, hogy b2 c1 jozott mennyi a kulondbes, es miben, mire fekudjek ra, szokincsre vagy mire
2019. okt. 13. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
2 vagyok hozzátenném hogy ne tervezz nyelvvizsgát ha nem tudsz angolul, tanulj meg angolul beszelj angolokkal és mikor mindent tudsz mindent megertesz akkor menj nyelvizsgazni, es akkor legalabb tudsz angolul, annak nincs ertelme h magolsz magolsz magolsz a vizsgat kikinlododbazt 2 nap mukva minden elfelejtesz azt elmesz egy allasinterjura mutatod buszken a nyelvizsgadat azt mikor munkara kerulsz annyit beszelsz hogy Hi Bye
2019. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
2 vagyok tudom hogy bunkonak tunik a valaszom de jo szamdekbol irtam akkor kesuel sikeres ha tenyleg megtanulsz angolul
2019. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En ertem, a beszedemmel nincs gondznem magolok, sokat beszelek külföldiekkel
2019. okt. 13. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Szókincsben tér el főleg a középfoktól, a nyelvtan nekem tűnt nehezebbnek. Nem tudom mennyi idő alatt lehet eljutni amúgy felsőfokra, én továbbtanulás miatt tettem le a közepet majd 3 év múlva a diplomához kellett a felsőfokú, ennyi idő után én úgy mentem hogy úgyis lazán meglesz.


Nem tanultam kimondottan rá, hanem sokat olvastam angolul meg néztem sorozatokat, filmeket, híreket ami hasznos volt, mert elég random témák kerülnek a feladatok közé pl nekem volt egy halott szövegértés a lovaskocsizásról meg érvelés hogy az orvosoknak mennyire szabad a gépekre hagyatkozniuk. A 6 hónap nekem ennyiből azért neccesnek hangzik, hogy elég sok területről kéne elég sok új szót megtanulni.

2019. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Milyen tag szokincs kell?
2019. okt. 13. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Miről? A tegnapi esőről?

Megint idemásolom a vizsgaközpont oldalán a reading cikkek címét:

Studying black bears

The origin of language

Training sport champions

Introduction to a book about the history of colour

The Architecture of Happiness

Scottish Wildcat

Starting out on your career


Széleskörű műveltségre van szükség, a világ dolgaiban tájékozottságra.

Olvassál NatGeot és Guardiant. De utóbbiból nemcsak a híreket, hanem a mélyebbre hatoló elemzéseket is.


Na és persze kell még némi nyelvtani felkészülés is.

2019. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!