Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi történik ha nem megyek...

Törpilla200107 kérdése:

Mi történik ha nem megyek angol emelt szóbelire?

Figyelt kérdés
Ma volt az írásbeli része az angol emeltnek,de sajnos nem úgy sikerült,ahogyan vártam.Az első két rész szerintem rendben ment,de a listening-nél a magnó recsegett,ráadásul leghátul ültem,nem nagyon hallhattam.Emiatt elkeseedtem,így kicsit később kezdtem bele a writingbe,szóval a másodk levélnek a végére nem jutott időm.Tudom,hogy elrontottam,nagyon.Mostmár nem igazán van kedvem szóbelire menni ezek után.Ha tényleg nem megyek el,akkor egyes lesz az emelt érettségi vagy érvénytelenítik?

2019. okt. 17. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapsz egy emléklapot hogy érvénytelen volt az érettségi.
2019. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy ott = 0%
2019. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha érvénytelen nem kerül be a bizonyítványba?
2019. okt. 17. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
De, bekerül. Egy szép nagy egyesként.
2019. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképp még szóbelin tudsz javítani
2019. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mivel az írásbeli nem úgy sikerült mint ahogy szerettem volna,a szóbelivel meg feltudnám húzni max.5%-kal,de még az is gyenge lenne
2019. okt. 20. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Később majd érettségizhetsz újra, ha nem tetszik a kettes. Ha egyest írnak be, akkor nem lesz érettségid, egyáltalán nem.
2019. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szép nagy nulla került be a te értékelésedbe, négyes! Érettségi bizonyítványba természetesen nem kerül be egyes, hiszen elégtelen osztályzattal nincs érettségi bizonyítvány.

Kérdező, egy fél érettségi vizsga természetesen semmire se jó, mégis mire számítottál? Ha úgy döntesz, hogy nem mész el, akkor május-júniusban tehetsz javítót, de arra is kell jelentkezni február 5-ig.

2019. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!