Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan folyik az Origó szóbeli...

Hogyan folyik az Origó szóbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Kép alapján kell elmondani kifejtendő témát, tételt?

Hogyan kezdődik?Alapbeszélgetéssel?

Milyenek a szituációs feladatok?

Mennyire nehezek a beszédértést mérő feladatok mostanában?

Nagyon húzós lehet, vagy nem kell parázni tőle?



2019. okt. 30. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A szóbeli a nyelvvizsgák legkönnyebb része ha gyakorlatias vagy. Spontán kb mindenről lehet beszélni ami a témához kapcsolódik.

Nálam ugy volt hogy max 10 mondatot mondtam magamról tettek fel egy két kérdést velem kapcsolatban. Utána húztam két képet meg egy feladatot. A ket kép közül választhattam. Aztan amit választottam képet ahhoz témát kellett kapcsolnom. Hát itt kvázi bármit kapcsolhatsz hozzá csak meg tudd indokolni a kép alapján hogy kötöd hozzá. Aztán kérdezhetnek majd elkezdődik a masodik feladat ami ha jol emlekszem egy útbaigazítás/tanács ismerősödnek vagy találkozó megbeszélése.

Nem volt nehéz nem volt gáz a vizsga.

2019. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!