Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A budapesti Kölcsey Ferenc...

Yaurin kérdése:

A budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium ról vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most 8. osztályos vagyok, ide szeretnék jelentkezni vagy francia kettannyelvűre(bár úgy hallottam elég durva ezért ezen még erősen gondolkozok) vagy emelt szintű angolra. Az lenne a kérdésem milyen az iskola, tanárok, közösség stb.?

2019. nov. 7. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

sziaa!

én már 2.éve járok francia kéttanra,és bár tényleg nagyon nehéz,hihetetlenül megéri ez az egész,mert nagyon jól meg tudod tanulni a nyelvet a sok nyelvórával,és a francia nyelven tartott tantárgyakkal (földrajz,matek,töri,civilizáció)

a tanárok általánosságban nagyon jók,a közösség szintén. :)

2019. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, lehet akkor oda jelentkezek ^^ A héten megyek is a nyílt napra majd ott még eldöntöm:D
2019. nov. 17. 17:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Még az az egy kérdésem lenne, hogy a szóbeli milyen? Kell rá előre készülni vagy nem túl vészes?
2019. nov. 18. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyere nyíltnapra,nagyoon király lesz :D

Szóbeli nagyon laza,leginkább magadról kell beszélned,de van egy kép és egy szöveg is amiről kérdezgetnek. Nem kell készülni rá,csak ne izguld túl :)

2019. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!