Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Valaki ismer olyan oldalt, amin le vannak írva az angol témazáró dolgozatok megfejtései?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, tanulás, témazáró, dolgozat, puska

nov. 9. 14:39  Privát üzenet  

A válaszok
Azt ugye tudod, hogy ahány tanár, annyiféle témazáró létezik?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 15:04 Privát üzenet
Nem, mivel a saját tanárod tudja csak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 9. 20:30 Privát üzenet
Én megrendeltem a tanári könyvet, aminek a hátuljában benne voltak a megoldások. Azt értem el vele hogy négy évig nem tanultam semmit, mivel nem voltam rákényszerítve. Érettségin épphogy átmentem, azóta nem foglalkoztam vele és most fogalmam sincs hogyan fogom megcsinálni a nyelvvizsgát, mikor lesz időm a nulláról felkészülni rá. Nem fogom elárulni hogy honnan szereztem meg, egyrészt már én sem tudom mert nagyon régen volt, másrészt meg neked csinálnék vele rosszat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 10. 00:35 Privát üzenet
Utolso de magasroptu vagy. Amugy ncore-on, meg esetleg konyvesboltokban siman lehet tanarikonyvet talalni, de nem mindenki hasznalja fel teljesen a minta temazarot.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 10. 16:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Solutions Pre-Intermediate 2nd edition témazáró megoldókulcs?
Tudnátok segíteni 10 angol mondatot összeszedni egy nyári diákmunkáról szóló fogalmazáshoz?
Valakinek nincs meg a Solution 2nd Pre-Intermediate Student's Book Unit 3 témazárója?
Valakinek nincs meg/nem tudja mi volt benne/valahonnan meg tudnám nézni a New English File Elementary angol könyvnek, a második anyagának témazáróját?
Hol találom meg az angol, Project 3 third edition unit 1 tesztjét? (my life)
Mi a helyes megoldás?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!