Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Gazdaságtudományi területen tanulok, ebben is szeretnék elhelyezkedni, angol után melyik nyelvet lenne érdemes minél jobban tudni?

Nyilván, ugy értem hogy abból a szempontból, hogy gazdasági területen melyik a leghasznosabb. A németet nem igazán szeretem, de ha nagyon az kéne még rávehetem magam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, német, nyelvtanulás, gazdaságtudomány, GTK, közgáz, nyelvvizsga, spanyol, olasz, francia

nov. 9. 14:51  Privát üzenet  

A válaszok
Cégtől is függ szerintem. A legtöbb a német, de vannak még kínai, orosz, kínai tulajdonú dolgok is...nagyon kevés francia, japán. Nézz ki egy pár céget, menj el állásbörzékre, ott tudnak tanácsot adni, hogy mit tanulj. Sok helyen cégen belüli tanfolyamok is vannak. Ha van egy erős angolod, nem hiszem, hogy félni kéne.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 14:55 Privát üzenet
Német. Én se szerettem, de rávettem magam, mert gyakorlatilag minden második helyen ezt kérdezték, hogy angol után az hogy megy? Én most a megtanuloknemetul.hu-n tanulok, egész jó. Persze rá kell még olvasni, gyakorolni, de legalább elmondja magyarul a lényeget. Nekem meló, család, stb. mellett nincs időm még tanfolyamra is eljárni, ilyenkor este tanulom.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 9. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy érdemes angol szavakat tanulni?
Hogyan érdemes angol nyelvet tanulni?
Melyik c1 nyelvvizsgát érdemes letenni? Euroexam?
Melyik nyelvizsgát érdemes megcsinálni? (B2)
Angol általános fajtájú komplex típusú középfokú B2 nyelvvizsga felkészítő tanfolyamra érdemes kezdőnek belevágni?
Origo (Rigó utcai) angol b2 nyelvvizsgához milyen fajta szótárat lenne érdemes megvenni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!