Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy sikerült a novemberi...

Hogy sikerült a novemberi origo nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Anhol középfok

2019. nov. 10. 09:28
 1/7 anonim válasza:

Szia! Akkor ott úgy éreztem, hogy sikerült. Na, mostmár úgy, hogy 1-2 ponton fog elmenni. Tavaly nyáron voltam először, akkor komplexen. Akkor nem sokmindent készültem, inkább csak elmentem kipróbálni magam. Szóbeli sikerült elsőre, írásbeli nem. Majd még egy írásbeli pár pont hiányzott...

Na és most a novemberin megpróbáltam újra. Nagyon jó lenne, mert lassan diploma...

Te hogy érzed?

2019. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én komplexen voltam. A szóbeli sikerült, írásbeliből nagyon remélem, hogy nem lesz gond, a labor viszont nem lett valami fényes. :(
2019. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hátha sikerülni fog!
2019. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóbeli sikerült, a labor nekem se lesz valami jó
2019. nov. 12. 19:51
 5/7 anonim válasza:
Őszintén nem tudom :) eddig azt gondoltam, hogy a labor rendben volt, de elbizonytalanítottatok. Az írásbeli... óvatos optimizmus
2019. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem sosem ment jól a hallásértés:)
2019. nov. 13. 19:25
 7/7 anonim válasza:
Nekem igen :)
2019. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!