Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt olasz középfokot/fe...

1 év alatt olasz középfokot/felsőfokot el lehet érni a nulláról?

Figyelt kérdés

Nyelviskolába járnék, illetve napi 2 órát tanulnék. Szívesen tanulom, tehát nem kényszer.


Angolul beszélek ezen kívűl.



2019. nov. 13. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti 4x2 órás tanfolyamra jársz folyamatosan, és mellette is tanulsz minden nap + hétvégén is, akkor a középfokot egy év alatt igen.
2019. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esperantóból meglenne a felsőfok. Olaszból a közép max.
2019. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem más nyelvből sikerült teljes kezdőről 1,5 év alatt a felsőfok. Szóval szerintem nem lehetetlen.
2019. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nővéremet a munkájából elküldték tanfolyamra, mert muszáj volt neki a nyelvvizsga. Fél éves intenzív tanfolyam, napi 4-5 órát ott ült bent talán, és a középfokút megcsinálta úgy, hogy a nulláról indult, mert előtte alig tanult angolt, amit tanult középsuliban, azt elfelejtette rég. (az ő idejében még nem erőltették meg a tanárok magukat nyelvoktatásból) Szóval nulláról egy középfok elérhető fél év alatt. Szerintem egy felsőfok 1-1,5 év kb. Bár az olaszt nem ismerem. Angol elvileg könnyű, bár kinek hogy.
2019. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy közeli ismerősöm, aki angolban igen jó, és mivel elkezdett olaszul tanulni, azt mondja az olaszra, hogy rohadt nehéz.

Persze, az is kérdés, miből áll az olasz nyelvvizsga.

2019. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!