Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki önállóan...

Van itt olyan, aki önállóan tanult meg angolul?

Figyelt kérdés

Vagy más nyelven?


Tehát hogy előtte nem tanulta az iskolába, hanem egy nap elhatározta hogy megszeretne tanulni egy nyelvet, és megtanulta, esetleg kevés magántanári segítséget kért.


Én most kezdtem el angolul tanulni, kiszámoltam, jövő év végéig 2000 óra tanulást fogok tudni belerakni. Nem tudom, hogy ez mennyire lesz elég.


Aki saját maga tanult meg angolul, és eljutott legalább C1-es szintig, tehát könnyedén kommunikál, megérti a filmeket, és a könyvek nagy részét, az leírná nekem hogy milyen módszereknek a segítségével tanult meg angolul? Esetleg milyen könyvekből?


Köszönöm.


2019. nov. 13. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a könnyen gyorsan angolul meg hasonló YouTube csatornák segítségével összeszedtem annyi tudást, hogy már angol könyvekből tanulok angolul. Felsőfok azért még túlzás, de egy közép fokon simán vagyok.
2019. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!