Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen módszereket ajánlotok...

Milyen módszereket ajánlotok angol tanításhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Már egy jóideje van C1-es nyelvvizsgam, tobb baratomnak is segitettem mar 1-1 anyagreszt elsajatitani.

Egy masik baratom viszont -aki nem kezdo mar, de nincs is kozepszinten-, megkert hogy segitsek ot felkesziteni nyelvvizsgazni, es persze erdekel a tanitas, szivesen belementem, illetve nem mindig vagyok sajna angol nyelvteruleten, addig is fejlodok amig itthon vagyok :)

Mit ajanlotok, mi alapjan epitsem fel a “tanmenetet”, illetve esetleg milket ajanlotok? :)



2019. nov. 15. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Válasszon ki egy konkrét nyelvvizsgát, és kezdjétek el megoldogatni az előző évek feladatait.
2019. nov. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Írass vele egy szintfelmérőt, a legtöbb nyelvvizsga honlapján van ilyesmi, vagy ha mást nem, írjon meg egy középfokú nyelvvizsgát “élesben” - egyedül, időre, csak olyan szótárral amit a nyelvvizsga enged.

Azzal fel tudod mérni hogy hol tart kb.

Szintén javaslom hogy szerezzetek valami tankönyvet, ilyen szinten még új nyelvtant is kell tanulnia, nehogy kimaradjon valami.

2019. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Talaltam mar egy nagyon szupi felmerot, minden nyelvtan benne van :)

Illetve van rengeteg konyvem is, minden nyelvtani resz meg is van, szerintem megoldjuk akkor sikeresen😊

2019. nov. 16. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!