Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van rá esélyem, hogy tanári...

Van rá esélyem, hogy tanári segítség nélkül megtanuljak helyesen írni magyarul?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy?

A legalapvetőbb szabályokat hol találom meg?


2019. nov. 24. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem adhatok egyértelmű választ, de amikor én nagyon fiatal leány voltam (7-9 éves) problémáim voltak a helyesírással/olvasással stb... de akkoriban kezdtem el internetezni, ott pedig rávoltam kényszerülve a helyesírásra, ugyanis ha valamit elírtam azonnal rám szóltak. Persze emellett jártam logópédushoz. Javaslom amúgy, hogy olvass sokat, és legyen nyelvtan náci barátod.
2019. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam olvasni. De például ha regényt olvasok, akkor gyorsan olvasok, mert csak úgy tudom közben elképzelni a cselekményt. Olyankor nincs időm odafigyelni a szavakra.
2019. nov. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!