Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem az...

Lefordítanátok nekem az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés

"Elnézést, hogy zavarom a kérésemmel. XY-t egy ideje nem érem el e-mailen és nagyon várom a válaszát. Előfordulhat, hogy az e-mail rendszerben van a hiba, és meg sem kapta a leveleimet. Megtenné nekem, hogy jelzi XY-nak, hogy várom a levelét az idei szállítással kapcsolatban? "


Igazából ímmel-ámmal le tudnám fordítani, de ahogy egyre több szituáció kerül elém, mindig rájövök, hogy nehézkesen megy az udvarias, üzleti levelezés és annak a fordulatai.


Előre is köszönöm a fordítást.



2019. nov. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

I am sorry for disturbing you with my ask. I can not keep in touch to XY for a few time, by e-mail; and I am waiting for his(ha fiú)/her(ha lány) answer very much. It might be that the mistake is in the e-mail-system so he(ha csávó)/she (ha nőnemű) could not get my letters/messages. Could yout tell me please that sign for XY that I am waiting for his/her answer about the transporting in this year?


Remélem, jó lett, ha nem, akkor is érteni fogja

Hivatalos levélben fontos, hogy nincsenek ilyen rövidítések, hogy pl I'm meg can't. :):):)

2019. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*ide közé

"XY for a few time, by e-mail"


inkább lehet, h nem kéne vessző

2019. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja. inkább ne rakj.
2019. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*keep in touch helyett lehet, hogy jobb a contact. És akkor az szal nem with hanem szerintem to. Ja de előzőleg se with-et írtam, szal csak a kíp in táccsot kell kicserélni contact-ra.


Ja és egyébként lehet, hogy a Spam mappába rakja valamiért a leveleidet az ő fiókja. Pl ha külföldön nem ismerik pl a freemailt, citromailt, akkor lehetséges talán akár még amiatt is.

2019. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. :)
2019. dec. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!