Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok jó trükköket otthon...

Tudnátok jó trükköket otthon angol nyelv tanulásra?

Figyelt kérdés
Sajnos Angol tanárra nincsen pénzem viszont 2-3 éven belül szeretnék ki költözni Amerikába tudnátkn hasznos nyelv tanulási trükköket?
2019. nov. 30. 15:11
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
55%

Vegyél meg egy nyelvtankönyvet, annak a tanári változatát, a munkafüzetet, hanganyagot, és tanulj otthon. Olvass és néz kezdetben meséket, későb ifjusági filmeket, majd filmdrámákat, végül szitkomokat.

A beszéd az csak partnerrel fog menni.


Milyen munkára. Mész ki?

2019. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Unoka testvéremnek van kint Indianapolis-ba egy építő vállalkozása és hozzá mennék ki segíteni mivel kőműves vagyok és ott nála jobban keresnék mint itt bármelyik cégnél. Csak nem akarok úgy ki menni hogy semmit nem tudok angolul ezért mondtam neki hogy max 2-3 év és tudok menni.
2019. nov. 30. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd be youtube-on, hogy angol nyelvtanfolyam, és fel fog hozni jópár ingyenes videót is. Szerintem sokat segítenek :)
2019. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvet tanultál a középsuliban?
2019. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tanácsokat. Sajnos mindig is Németes voltam de az se megy annyira csak épphogy nagyjából tudok beszélni Németül.
2019. nov. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!