Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak meg oroszul?

Hogy tanuljak meg oroszul?

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 14:11
 1/2 anonim válasza:
Ha tenyleg meg szeretned tanulni, akkor legeloszor mindenkeppen az abc- vel kezdd. Vannak magyar nyelvu oldalak, videok amik segitenek a megtanulasaban, plusz szabalyokat is irnak. Ezzel egyidoben, ha keresel hozza videot, akkor a betuk kezzel irasat is megtanulhatod. Ha az abc megvan, utana johet a tobbi dolog. pl a 6 eset, fonevek es szabalyai, igek es ragozasai stb... Van par magyar nyelvu oldal, amik igaz hogy csak a nagyon alapokat mutatjak be, de azt elegge erthetoen teszik, viszont a komolyabb nyelvtani szabalyokhoz mar idegen nyelv szukseges, abban az esetben ha hozzam hasonloan netrol akarsz tanulni. Sok mindent ami nagyon fontos, angol oldalakon talaltam meg. Szoktam latni, hogy orosz tankonyveket is ajanlanak az emberek, de arrol nem tudok velemenyt mondani, mert nem hasznalom, viszont akik ajanljak azt mondjak nekik sokat segit / segitett. Erdemes lehet utana nezned. Ezeken kivul olvasgass orosz szovegeket, es szotarazgass. Eleg az elejen par mondattal kezdeni, illetve nezz orosz nyelvu videokat, mert az segit hozzaszokni a beszedhez es kiejteshez. En nem annyira ragota tanulom itthon hobbibol, de rovidebb mondatokat mar ossze tudok rakni, le tudok forditani. A lenyeg hogy tanulj, gyakorolj es ismetelgess es akkor viszonyleg hamar berogzulnek a dolgok.
2019. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elozo vagyok. Az 1-2 helyesirasi hibaert bocsi.
2019. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!