Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Languagecert B2 nyelvvizsgához...

Languagecert B2 nyelvvizsgához tudnátok tippeket adni? Jövőhéten vizsgázok!

Figyelt kérdés

A reading resznel vannak nehezebb feladatok, amiknek nem feltetlen jottem ra a logikajara.

A beszèdkészség részén félek, hogy túlizgulnám, arra tudtok valamit?

Bármilyen tippnek örülok igazábol!

Ja és sokkal nehezebb a vizsgán a feladatsor mint amilyenek a gyakorló könyvekben vannak?



2019. dec. 1. 17:37
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én is most fogok vizsgázni a héten b2-ből ugyanott :)


Reading résznél én először mindig a kérdéseket futom át, így tudni fogom mire kell figyelni a szövegben. Ezen kívül hasznos lehet még, ha találsz valami fontosabb infót, akkor azt aláhúzod.


Beszédkészség sem nehéz, nem kell izgulni. Akkor, aznap próbálj sokat beszélni angolul, hogy ráálljon az agyad.


Nekem languagecert b2 exam preparation guide könyvem van. Tudtommal pontosan olyan nehézségűek lesznek a feladatok mint a könyvben.

2019. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!