Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Valaki aki jó angolból segítene? Egy mondatot le kellene fordítani angolra. (Többi lent)

Hogy van angolul az, hogy 'Egyedül is erős vagyok.'?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, magyar, fordítás, mondat

2019. dec. 1. 19:07  Privát üzenet  

A válaszok
I'm strong even by myself.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. dec. 1. 19:12 Privát üzenet
I’m strong on my own.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. dec. 1. 20:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki le tudja fordítani ezt a rövid angol mondatot?
Valaki le tudná fordítani nekem ezt a két japán mondatot? Az egyik: これに懲りよ道才坊 a másik: 一寸先は闇
Hogyan kell ezt a mondatot fordítani?
Letudnátok fordítani nekem ezt a mondatot? Nyelvfordításból felelünk de ezt nem értem
Valami jó angolos le tudná nekem pontosan fordítani ezt a mondatot?
Japánul tanulok a LingoDeer segítségével. Egy mondatot mindig rosszul fordítok, mert nekem nem úgy lenne logikus. Miért kell így fordítani?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!