Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy erős alapfok szintről...

Egy erős alapfok szintről mindennapi kemény angolozással és heti 3 angol órával mennyi idő kb még eljutok egy erős b2 szintre?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Negyed év.
2019. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt mond el nekem is légyszi, hogy alapról hogyan lehet b2-re fejlődni 3 hónap alatt, mert akkor én is belevágok!
2019. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindennapi kemény angolozással. Miért, szerinted hogyan?
2019. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D

De jó vagy :D úgyértem milyen könyvekkel, anyagokkal, technikákkal stb. :D

Napi hány új szó megtanulása, feladat vagy levél vagy valami megoldását jelenti az h kemény.


Szóval konkrétumokat írhatnál :D

2019. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél év kellett erős alapfokrol (kb. intermediate szint, esetleg upper-intermediate eleje) egy közepesen erős középre (70-80% körüli vizsgatesztek) eljutni. Nem szakadtam meg benne,de napi szinten foglalkoztam a nyelvvel. Ha jól értem a közel felsőfok a cél,de nagyon intenzív tanulással. Talán akkor azt ugyanennyi időre saccolnam. Persze nem vagyunk egyformák. Én mondjuk a saját nyelvi képességeim átlagosnak mondanám.
2019. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:) Napi 20-25 közti szót tanulok. Illetve szünetekben 27 szót és keményen gyakorlom a nyelvtanát, kifejezéseket tanulok és rengeteg idegennyelvű videót hallgatok és sok angol cikket olvasok. Esetleg tudtok könyveket ajánlani?:)
2019. dec. 7. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs igazán kedvenc könyvem. Forgattam én is az ilyenkor ajánlottakat, kis angol nyelvtan, english grammar ín use, 1000 kérdés,1000 válasz. De leginkább az a lényeg, hogy sokféleképpen közelíts a nyelvhez és azt rendszeresen tedd. Egyik nap filmnézés, másik nap olvasás, harmadik nap beszélgetsz valakivel. Én ebben hiszek
2019. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki megtud tanulni, ha akar, csak jó módszer kell hozzá és jó tanár!
2020. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!