Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol OKTV-n kizáró ok ha 3-4...

Angol OKTV-n kizáró ok ha 3-4 évet éltem Amerikában?

Figyelt kérdés

1-5 éves koromig New Yorkban éltem és többen mondták hogy ez kizáró ok lehet az OKTV-n való indulásnál, hiszen én angol beszédkörnyezetben nőttem fel. Igazság szerint alig tanultam meg anno angolul mert sok magyar volt a környezetemben és nem volt rá annyira szükségem, szóval nem lenne igazságtalan előnyöm.

Többektől hallottam hogy le lehet tagadni mert igazából senkit nem érdekel, de ezt sokan tudják rólam és félnék hogy mi lenne ha tényleg utánanéznének.

Szóval tényleg kizáró ok ha ovis koromban kint éltem vagy van erre valami szabály hogy mondjuk csak iskolás kortól számít? Köszönöm!



2019. dec. 16. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Direkt ezért van két kategória az angol OKTV-n. Nézz utána.
2019. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!