Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magán tanár vagy nyelviskolán...

Magán tanár vagy nyelviskolán keresztül magántanár (angol nyelv)?

Figyelt kérdés

Nos menjek el egy nyelv iskolába és egy ottani tanárral legyenek magán órák VAGY keressek az interneten egy tanárt oktatásra?

Érettségire kellene felkészítenie úgy kb nulláról.

Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Személlyel, oktatással, árral?



2020. jan. 6. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ideje lesz, de ezt lehet szeptembertől kellett volna keresni, akkor a tanárok is jobban ráérnek.

Én annó a lakóhelyemhez közel keresetem tanárt, bár én C1-hez, de szerintem érettségire is tud segíteni bárki, csak nem fogják díjazni hogy ilyen gyorsan kell majd haladni.

2020. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a magán tanár úgy volt hasznos, ha mellette sokat foglalkoztam a nyelvel önállóan, és inkabb csak kerdésekkel fordultam hozzá. A csoportos tanfolyam nekem jobban tetszett. Volt óravezetés, témakorok, nem nekem kellett kitalálni mi nem megy, hanem mindent végignéztük, és a tanfolyamnak sokkal kedvezőbb ára is volt
2020. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!