Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismerõsömnek magyar nyelvórát...

Ismerõsömnek magyar nyelvórát mennyiért vállaljak? A többi lent

Figyelt kérdés

Már több éve magyarországon él, nem ismeri a betűket sem, és szeretné ha én tanítanám õt.

Én nõ vagyok, ö korombeli férfi , ezért csak kávézóba tartanák

1-1nyelvórát, külön szobába nem hogy megmaradjon a tisztes távolság.

Jó ötlet szerintetek, és mennyiért vállaljak 1órát?



2020. jan. 15. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez attol függ, hogy profi tanar vagy-e, vagy csak lelkes amator. Profi tanarkent en kulonleges nyelvert 5 ezer forint/90 percet szoktam kerni. Amatorkent nem kernek tobbet 2-3 ezer forintnal.
2020. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Amatõr vagyok, de nagyon jól tanítok , mert van már tapasztalatom a nyelvtanításban.

Viszont most a magyar nyelvet kell tanítsam -pontosabban:irni, olvasni, ill. fejleszteni a helyes magyar nyelv elsajátításában.

Én kb. 1500-2000ft-ra gondoltam, plusz egy kávé vagy űdítõ, mivel kávézóba lenne.

Mit szoltok jó ötlet?

2020. jan. 15. 09:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Tapasztalatot úgy értem hogy gyerekeket tanítottam már (tesóm gyerekeit, es jó eredményeket értek el az iskolában)
2020. jan. 15. 09:51
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezelõtt 2éve kollegák voltunk, onnan ismer, és azt akarja hogy en tanitsam a magyarra mert bennem megbízik es engem ismer úgy mint aki tudna neki segíteni.

Már többszõr keresett meg ezzel kapcsolatban, most döntenem kellene hogy akkor tudok segíteni neki vagy sem.

Szerintetek?

2020. jan. 15. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
ő mennyit lenne hajlandó fizetni? vagy rádhagyta? ha te döntöd el, akkor én nem kérnék 2000nél többet
2020. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én 30N ,ö is 30as.

Kb.40óra alatt megtanítanám irni olvasni, 40betű -40óra. Így állítottam össze a tantervet.

Egy alkalom lenne 1:15perc.

Ötletek, mennyiért vállaljam?

2020. jan. 15. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, tobbet akar toled.
2020. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de publikus helyen lenne és ha közeledik felém akkor nem tanítom többé. -így tervezem.

Igy se vállaljam 🤔

2020. jan. 15. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyire kellene a heti 2000 meg egy kave??? Tobb bajod, mint hasznod lenne belole, ha a ferfi nem erdekel.
2020. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha már most tudod, hogy ő többet akar, de te nem, akkor ne vállald, mert neked kellemetlen (lesz), neki időpazarlás.

Ha tényleg akar tanulni, és a "több nem lehet"-et elfogadja, akkor a 2000 Ft/75 perc korrekt.

Őszintén szólva nem hiszem, hogy a magyar írás-olvasás 40 óráig tartson. Túl sok.

2020. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!