Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejleszthetném tökélete...

Hogyan fejleszthetném tökéletesre fél év alatt az angol tudásom, ha nincs pénzem magántanárra?

Figyelt kérdés
Most diplomáztam és már lassan egy hónapja munkanélküli vagyok. Ráadásul a kilátások elég borúsak (bár ezt korábban is tudtam, de egyetem alatt nem volt időm/energiám az angolra koncentrálni). Azért borúsak, mert olyan szakterületen végeztem, ahol az állások 95%-ánál kell a kommunikációképes jó angoltudás (sokszor a német is) és nekem hiába van B2-es nyelvvizsgám (most már éppen csak B1) ami amúgy se ér sok mindent, nem tudok ilyen nyelvtudással elhelyezkedni. Ezért magántanárhoz kellene mennem, mert ötletem sincs milyen lépésekkel kezdjek neki, hogy legalább egy C1 szintin eljussak fél éven belül (mert ciki lenne 1 éves pályakezdőként állásokra jelentkezni szóval sok időm már nincs főleg, hogy meg is kell élnem munkahely nélkül meg ez elég kihívás nemhogy még magántanárt fizetni). Ti mit tennétek a helyemben?

2020. jan. 20. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen diplomát szereztél?
2020. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden fronton támadással jutsz legtöbbre. Tanulás, olvasás, hallgatás. Ha volna haver, aki vállalná, hogy társalog veled, az jó lenne, mert a társalgást azt nem lehet mással pótolni.
2020. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1: 26 vagyok és gazdasági informatika BSc-m van.
2020. jan. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!