Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az MHAA-ra felvesznek úgy,...

Sajtos97 kérdése:

Az MHAA-ra felvesznek úgy, hogy semmiféle nyelvvizsgám sincs?

Figyelt kérdés
Érettségim az lesz, de Angolból, Németből stb.. nem, mert fel vagyok mentve. Tesiből vagy infóból fogok helyette vizsgázni.

2020. febr. 1. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha itt nincs a válasz, akkor egy e-mail mindent megold.

2020. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kell az angol középszintű nyelvvizsga. Vagyis javítom magam, OKJ-re kötelező volt, de az acélkockához már nem kell.
2020. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pont az acélkocka érdekelne. Esetleg valaki tudna nagyon részletes felvilágosítást adni ezzel az irányzattal kapcsolatban? Minden érdekelne. Milyen opciók vannak azon belül, előnyök/hátrányok, fizu stb..
2020. máj. 26. 18:54
 4/4 anonim válasza:
Nagyon részleteset nem tudok, mert a barátom az utolsó OKJ-s képzésben volt még, de annyi biztos, hogy két év helyett már csak 1 év a képzés, az OKJ-sokkal ellentétben nagyon jó az ösztöndíj és minden felszerelést megkapnak, amire szükségük lesz, nem úgy mint az OKJ-sok. Annyi lehet a hátránya, hogy nem tudnak egy év alatt annyi mindent megtanulni, amit a többiek anno tudtak. Én ezeket olyantól hallottam, aki benne volt.
2021. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!