Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középszintű levélírás?

Angol középszintű levélírás?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis segítség hugom házifeladatában.Én sajnos nemtudok neki segíteni mivel németet tanultam.Tanárt sajnos nemtudunk fizetni.Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

2020. febr. 6. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd ki a kérdést!
2020. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt ne várd, hogy elvégezzük az ő munkáját, de ha majd ő kiszenvedte magából, amit tudott, kijavítjuk, magyarázatokkal látjuk el.
2020. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze nem azt várom,csak szegénynek tényleg nem megy , gondoltam aki ért hozzá lenne oly kedves és leellenőrizné vagy segítene bárhogy.
2020. febr. 6. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát kiírod a kérdésedet?
2020. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, már üzenetben elintéztük.
2020. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez ilyen tahón működik itt. A segíteni szándékozót még csak le se pisilik.
2020. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neharagúdj,tudom ez már kb semmi,hogy válaszolok. Csak akkor azért nem tettem metrt ez a levél k***a fontos volt neki, és elég késő volt, és akik segítettek,nekik írtunk,utánna már nem láttuk a többi kommentet. Neharagudj 🙏🙏
2020. okt. 1. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!