Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez az angol mondat így helyes?

Ez az angol mondat így helyes?

Figyelt kérdés
When did we become the generation which getting married and having kid insted of actually being kid?

2020. febr. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nagyon nem. Eléggé kusza, nehezen érthető onnantól, hogy When did we become the generation ...
2020. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%

Nem helyes,szerintem így lenne jó:

When did we become the generation which is getting married and having kids instead of actually being a kid

Nem vagyok benne biztos de szerintem ez helyes :3

2020. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chtt ***** válasza:
34%

Miért folyamatos jelen?

Esetleg: When did we become the generation that gets married and has a baby instead of actually being a child?

2020. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Mert most csinálja. Mellesleg a having kids, amerikaiul és többes számban, sokkal jobban hangzik, mint a having a baby. Nemcsak csecsemőjük van, és nem csak egy. És sokkal ütősebb, ha a két szó megegyezik.
2020. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chtt ***** válasza:
67%
"have kids - being a kid" teljesen okés, a folyamatos jelent ezzel együtt nem használnám. :)
2020. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam azzal hogy megszületik a gyerek, a gyerekük lesz folyamatosan... te meg folyamatosan voltál gyerek, de amúgy elírtam néhány helyen, azt szerettem volna én is írni amit a 2.
2020. febr. 14. 11:47
 7/7 chtt ***** válasza:
67%
Nem is a "being"-gel van gond, de írjad csak, ha gondolod... :)
2020. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!