Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Don't Panic Angol nyelviskolár...

Don't Panic Angol nyelviskoláról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Rengeteg jót olvastam róluk és azon gondolkozom, hogy először is elmennék hozzájuk egy szintfelmérőre aztán ha tetszik beiratkoznék.

Gondoltam előtte megkérdezném kinek milyen tapasztalatai vannak velük kapcsolatban. Milyen a tanítási stílusuk, hogyan zajlik egy óra, mennyire lehet a segítségükkel fejlődni, illetve árat sem tudok mert azt mondják ez egyén függő, de mégis kb mennyivel lehet kalkulálni óránként?

A szintemet nem nagyon tudom behatárolni, van egy 4-es középfokú érettségim angolból és most szeretnék elkezdeni felkészülni a 2021-es májusi emeltre. Vajon ők erre is fel tudnak készíteni?



2020. febr. 21. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

1, K***rvára erőltetett az egész



2, Csak lehúznak pénzzel



3, Szekta

2020. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondod?
2020. febr. 24. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
igen
2020. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen érdekes...
2020. febr. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!