Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki közép szintű angol érettsé...

Aki közép szintű angol érettségit tett 11. ben leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Pl 11. Ből és 12. Ből osztályozó vizsgát kell teni melyen volt hogy ment stb?Ha nem sikerül mi lesz?Az érettségi mennyire volt nehéz?
2020. febr. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Én is idén teszek előrehozottat
2020. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az osztályozó vizsgát a suli és a saját tanáraid külön intézik, az, hogy más egy teljesen más intézményben mit tapasztalt, nem nagyon lesz mérvadó. De ha egy érettségit le tudsz tenni, nem kellene, hogy gond legyen az osztályozóval sem, tekintve, hogy az órai anyag pont arra készít fel. Ha nem sikerül, akkor, gondolom (bár ebben nem vagyok biztos), vagy nem engednek érettségizni, vagy nem kapsz felmentést az óráról... nem tudom, mi az aktuális törvény, ezt is a tanárodtól lenne érdemes megkérdezni. Az meg, hogy mennyire nehéz, attól függ, mennyire vagy jó angolból. A közép szintű érettségi jóval a középfokú nyelvvizsga szintje alatt van, ha vagy már B2 szinten, gond nélkül leteszed. De ha épp csak össze tudsz hozni egy félig épkézézláb alany-állítmány-tárgyas mondatot, és még az igeidők/igeformák is gondot okoznak, vagy az alapszókincs sem megy, akkor bizony nehéz lesz...
2020. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Igen, az osztályozó vizsgát a te sulid intézi. Általában április közepén van, szóbeli és írásbeli vizsga egyaránt. Az írásbelit a 11. És 12.-es tananyagból állítják össze, de hogy a tanárod mit kér számon, tőle függ.

2020. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!