Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvet is lehet így...

Német nyelvet is lehet így tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretném autodidakta módon elsajátítani a németet, amennyire csak lehet, viszont nem tudom, hogy vannak-e olyan programok, mint a Duolingo (amin belül ugyan lehet németet tanulni, de csak angolul, úgy meg nem lenne olyan sikeres szerintem), hogy nem csak mondatokat vagy szavakat lehet bemagolni, hanem feladatok is vannak?

2020. febr. 26. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Rosetta Stone-ból van teljesen német nyelvű. Én azzal kezdtem. Alapozni elmegy.


Vagy még a DW-nek vannak jó kurzusai:


[link]

2020. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nézz filmeket német szinkronnal, német felirattal vagy hangos könyvet hallgass szöveggel együtt nézve. Ha már ismersz elég szót ahhoz hogy le is tud őket fordítani valós időben. Lehet hogy a beszédet jobban megérted, vagy az is lehet hogy inkább a szöveget tudod értelmezni.
2021. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!