Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angliában vagy Franciaországba...

Angliában vagy Franciaországban jobb a megélhetés?

Figyelt kérdés

Melyik országot javasoljátok inkább munka szempontjából?

Nyelvtudás nem akadály angol és francia is folyékonyan megy.


2020. márc. 1. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol jobban fizető állást kapsz.
2020. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen szubjektív dolog
2020. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Kanadaban :)
2020. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sans indiscrétion: quel est ton métier? Quelle est la langue que tu parles mieux?

Car tout dépend de ces deux choses-là.

2020. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Anglia már nem nagyon éri meg. Már csak azoknak jó akik már régebb óta kint vannak.

Szinte minden évben tapasztalja még egy átlagos itt élő ember is, hogy valami mát nincs itt rendben, mert évről évre kevesebb marad a zsebedben, mivel többet költesz a számlákra és a kajákra, míg a fizetésemelés még arra sem elég, hogy az inflációval tartsa az iramot. Az életszínvonal tapasztalhatóan csökken. De ezt nem csak a pár éve ideköltözöttek mondják, hanem például olyan egyetemi tanáraim is, akik itt születtek. Többük már a szüleiknek köszönhetően elintéztek egy másik állampolgárságot maguknak B tervnek. (Már aki megtehette.. Nincs mindenkinek migráns felmenője)

2020. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem Franciaország, ha tudod a nyelvet. Éltem Londonban pár évet, de semmi pénzért nem mennék oda vissza. Főleg az időjárás miatt, és nagyon drága a megélhetés.
2020. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes hogy németeknél is ezt tapasztalom az elmúlt 10 évben, amit 5-ös ír. Már csak azoktól hallom hogy ezek mennyire bezzegorazágok, akik vagy mendemondákból ismerik, vagy voltak kint pár hónapot és azt hiszik hogy ettől már félig franciák, angolok vagy németek. Én 2 év után kezdtem átlátni a rendszert. És egyértelműen romlik, csak ugye még így is jobb mint Magyarországon. Persze sokan nem hiszik el a tendenciát merthátazorbánmonta, akkor csak hazugság lehet.
2020. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!