Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hasznos lenne megtanulnom...

Hasznos lenne megtanulnom középfokon franciául?

Figyelt kérdés
Angolból és németből van már felsőfokom.

2020. márc. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek? Lenne hol használni?
2020. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod, milyen célod lenne vele.

Egyébként minden nyelv hasznos lehet egyszer, Európán belül a francia is. (A tengerentúli részekről nem beszélek, de ott is vannak francia nyelvű országok/országrészek.)

2020. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy a munkaerő piacon mekkora előny mondjuk a francia tudás.
2020. márc. 6. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De ez is attól függ, hogy mivel akarsz foglalkozni. Sehova nem fognak felvenni csak azért, mert tudsz franciául, miközben ott semmi szükség rá. Viszont ha kinéztél egy munkakört, ami neked tetszik, és francia tudás is kell hozzá, akkor persze, tanuld. De csak úgy vaktában semmi értelme, nekem is van belőle nyelvvizsgám, de sosem volt rá szükségem, így aztán nem is használtam, jóformán teljesen el is felejtettem. Másrészről meg a középfokú nyelvvizsga által követelt tudás egy nagy nulla gyakorlati szempontból. Arra jó, hogyha kimész turistáskodni, akkor szóba tudj elegyedni kint, de arra, hogy dolgozz vele, kevés.
2020. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!