Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyetemista vagyok, németet...

Egyetemista vagyok, németet tanulok. Hol lehet gyakorlókönyvet venni, vagy melyiket ajánljátok nekem?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy nyelvtan gyakorló könyvet, amibe leginkább az összes igeidőt gyakorolnám, mert nagyon nehezen mennek a mondatba foglalásuk és egy olyan könyvet vennék, amibe egytől-egyig az összes időt jól begyakorolhatnám. Úgyértem minden időhöz több gyakorlat tartozna külön-külön. Ha ismertek ilyen könyvet, akkor ajánljatok annyit akarok hogy ne legyen egy nagyon drága könyv/munkafüzet és lehetőleg legyen fent a nagyobb online könyvesboltokban. :)
2020. márc. 8. 17:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Kérem segitsen valaki
2020. márc. 21. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!