Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol vagy német...

Milyen angol vagy német szavakat kéne felismernem? Kamionozni megyek.

Figyelt kérdés

Sofőrnek állok, diszlexiás vagyok, érettségiztem, de angol helyett bioszból. Sajnos semmi nyelvérzékem, egy szót egy hétig tanulok, volt magán angol tanárom, de semmit nem tanultam, pedig gyógypedagógus is, tehát hozzám hasonló gyenge képességűeket is tanít. Nekem mondta, hogy felesleges, ki sem tudom mondani a szavakat. pl. Walking -WóklingNak ejtem. Vagy Right- R-i-g-hö-tö.


Ezért írtam, hogy felismerni, mert megérteni soha nem fogom. Elképzelésem szerint google fordítóval fogok ott nyomúlni, de ha lefagy és egy híd előtt leszek ,pánik lesz részemről.


2020. márc. 21. 00:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy 9 évesen angolt meg németet is tanultam, összekeveredtem és inkább maradtam a magyarnál :(.
2020. márc. 21. 00:27
 2/2 anonim ***** válasza:
hidd el vannak nálad sokkal rosszabb beszéddel rendelkező "egészséges" emberek :D itt nem gáz ha makogsz, a lényeg hogy megértsétek egymást, ha más nem akkor kézzel lábbal. Pl olaszba vagy franciába hiába beszélsz németül v angolul, ők nem beszélnek semmi mást csak a saját nyelvüket szóval mind1 :D
2020. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!