Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudna vki segíteni ebben a...

Bogi5028 kérdése:

Tudna vki segíteni ebben a feladatban? Complete each pair of sentences with the same word.

Figyelt kérdés
1 a Do you __________ if I close the window? It's a bit cold in here. b Physical exercise is good for your __________ as well as your body! 2 a Did the doctor __________ your sore throat with antibiotics? b I'm going out for dinner as a birthday __________. 3 a My daughter is performing in a __________ at the weekend. b Did I __________ you my new dress? 4 a Wait, Leo! It’s my __________, not yours! You have to wait. b Please __________ around and look at me when I'm talking to you! 5 a Be careful of those steps. You could __________ and hurt yourself. b I'm going on a __________ to Paris at the weekend

#nyelv #oktatás #házi #angol #digitális nyelvtanulás
2020. márc. 27. 15:09
 1/1 chtt ***** válasza:

Nem ördöngös feladat, ha az egyik mondatot tudod, megvan a másik is. Pl. Én jövök (én vagyok a soros), nem te & fordulj meg és nézz rám, ha hozzád beszélek. Ha tudod a "fordul" szót, két mondat kipipálva. És az én vesszőparipám, ha lefordítod, érted magyarul a mondatokat, adja magát a megoldás.

Írd ide, mire jutottál, szívesen javítjuk, segítünk. :)

2020. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!