Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítana nekem egy...

Valaki lefordítana nekem egy két oldalnyi angol szöveget magyarra? Nagyon hálás lennék.

Figyelt kérdés
Egyetemen az egyik tárgy teljesítéséhez még a vizsga előtt fel kell dolgoznunk egy angol (szakszövegnek nem igazán mondható) szöveget, de én világ életemben németes voltam. Amikor én jártam általános iskolába és középiskolába, nem volt kötelező az angol. Ha itt nem lesz jelentkező, nyilván értesíteni fogom a tanáromat, de bízom az emberek jóságában. Előre is köszönöm szépen. Ha lesz jelentkező, elküldöm privát üzenetben a szöveget. 32/N
2020. ápr. 7. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Két oldal elég sok. Google fordító? Mindenki szidja a google fordítót, nekem már segített sokszor. Ok, magyarról angolra kell a javítás, de fordítva már kevésbé.
2020. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!